ПВЦ подови, винил тротоарите, пластични Тротоарите, гума тротоарите, спортски подови - Yichen
 • ПВЦ спортски подови

  ПВЦ спортски подови

  ПВЦ пластика Спорт кат / Тротоарите (ПВЦ Спорт Пластични Материјали / Кат) главно се користи за внатрешна терен за кошарка, тенис на маса / пинг грч суд, бадминтон суд, одбојка суд, тениско игралиште, фитнес, танц соба, градинка, училиште, итн места и игралиште.

 • ПВЦ комерцијални подови

  ПВЦ комерцијални подови

  ПВЦ винил Комерцијални тротоарите / кат се користи главно за болница / рехабилитација центар / центар (здравствени обновување центар / центар), аеродромот / автобус / воз / метро / станица, фитнес / денс сала, трговски центар / чаршија / трговски центар, работилница / фабрика , итн

 • ПП испреплетени плочки

  ПП испреплетени плочки

  ПП испреплетени плочки / ПП суспендирање испреплетени кат е главно се користи за надворешна кошаркарското игралиште, отворен бадминтон суд, отворен тенис на маса / пинг грч суд, отворен одбојка суд, отворено тениско игралиште, градинка отворено игралиште, уметничко лизгање, базен, места итн.

 • гума кат

  гума кат

  Гумени подни / Тротоарите главно се користи за внатрешна сала, отворен децата / детски игралишта, паркови, пејзаж, нога мост, тротоар / тротоарот, базен, итн места

Shijiazhuang Yichen Спорт Пластични кат копродукции, Ltd, која се наоѓа во Shijiazhuang High-Tech развојна зона, е интегрирано производство претпријатие, се посвети на rearching и развој, производство, маркетинг, инсталирање и услуги за ПВЦ пластика подот.

Прочитај повеќе

Приказ на квалификација

PPXFDB-Y-0
PPXFDB-Y-1
PPXFDB-Y-2
PVCDBZJBG-Y-0
PVCDBZJBG-Y-1
PVCDBZJBG-Y-2
PVCDBZJ-Y-0
PVCDBZJ-Y-1
PVCDBZJ-Y-2
SYDBZJ-Y-0
SYDBZJ-Y-1
SYDBZJ-Y-2
XJDBZJ-Y-0
XJDBZJ-Y-1
XJDBZJ-Y-2
XJDBZJ-Y-3

случаи на проектот

контакт со нас

 • Shijiazhuang Yichen Спорт Пластични кат копродукции, ООД
 • Телефон: 0086-13582031135
 • Телефон: 0086-311-85047332
 • Е-пошта: yichendiban@163.com
 • Факс: 0086-311-87319236

Прашање За Ценовникот

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Најнови Вести