За нас - Shijiazhuang Yichen Пластични кат копродукции, ООД

за нас

about01_pic01

YICHEN SOPRTS ПЛАСТИЧНИ КАТ CO., LTD

Со добра волја и најдобар квалитет, ние стануваме меѓународната бренд лидер на пластични кат.

Shijiazhuang Yichen Спорт Пластични кат копродукции, Ltd, која се наоѓа во Shijiazhuang High-Tech развојна зона, е интегрирано производство претпријатие, се посвети на rearching и развој, производство, маркетинг, инсталирање и услуги за ПВЦ пластика подот.

Нашата компанија беше пронајден во 2006 година се зголеми надвор од државата и колективен сопственост enterprisewho е создадена во 1984 година, еден од пионер за истражување и развој и производство на PVC пластични тротоарите. Ние имаме свои професионални независно истражување и развој тим, кој гарантира нашето лидерство во кинескиот ПВЦ пластични тротоарите индустрија во толку многу години.

На почетокот на воспоставување на Yichen, ние главно снабдување на нашите независно истражени и развиени од ПВЦ спортови серија подови за нашите домашни и 

меѓународен дистрибутер и инженеринг, добивање на многу добар углед од нашите клиенти. Во исто време, ние се theinnovation како концепт за развој, да ги задржи истражување и развој на нови производи. Во 2014 година, ние започна серија на комерцијални подови, вклучувајќи мермер жито серија ПВЦ подови, УВ градинка серија ПВЦ подови, ПВЦ комерцијални подови со поддршка густина, итн, да им даде повеќе висок квалитет и

Ние го поминале сертификат за ISO: 9001, ISO14001, Б.В. на Франција, BWF и CE итн Покрај тоа, ние стана член на Хевер комора на Е-комерцијални и еден директор интегритет претпријатие на Yanzhao комора на Е-Комерцијални во 2013 година . Хебеј комора на е-комерцијални е првиот извоз на трговските комора на комерцијални во провинцијата Хебеј.

Ние Yichen луѓето го почитуваат духот на претпријатието "се однесуваме во општество со искреност, да се постигне нашата кариера со вера, ќе го преживее со квалитет, да се развие со хармонија." И се "Постои само помислата на оф-сезона, но не и оф-сезона на пазарот ; Постои само една слаба мисли, но не и слаб пазар "како што е нашата операција принцип, работи позитивно, обезбедување на високо квалитетни производи и подобра услуга за повеќе клиенти. Yichen е вашиот добар избор ,. Ајде да работиме заедно и да се изгради подобра иднина заедно.

about_pic02

WhatsApp Online Chat !