Контакт - Shijiazhuang Yichen Пластични кат копродукции, ООД

Контактирајте не

Shijiazhuang Yichen Спорт Пластични кат копродукции, ООД

адреса

 Tianshan Индустриски парк,

Бр 319 Xiangjiang авенија во Њујорк,

Високо-технолошки развој на зоната,

    Источно од Shijiazhuang, Хебеј, Кина

Е-пошта

yichendiban@163.com

телефон

Тел: 0086-311-85047332

Факс: 00 86-311-87319236

Мобилен: 0086-13582031135

часа

Понеделник-Sturday 9ч за да се 6 часот попладне

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !