Pvc Flooring, Vinyl parket, plastike parket, dysheme gome, Sport Flooring - Yichen
 • PVC Sport parket

  PVC Sport parket

  PVC plastike Sports Floor / parket (PVC Sports Plastic Flooring / Floor) është përdorur kryesisht për gjykatën shtëpie basketboll, pingpong / ping gjykatë Pang, gjykata badminton, volejbolli, fushë tenisi, palestër, dhomë valle, çerdhe, shkolla, etj vende dhe shesh lojërash.

 • PVC Commercial Flooring

  PVC Commercial Flooring

  PVC vinyl Commercial parket / kat është përdorur kryesisht për Qendrën Spitalore / Rehabilitimi / qendra (shëndeti shërim qendër / qendra), aeroport / Biznes / tren / metro / stacion, palestër / dhomë valle, qendra tregtare / pazarit / qendër tregtare, punëtori / fabrikë , etj

 • PP ndërprerës pllaka

  PP ndërprerës pllaka

  PP interlocking Pllaka / PP pezullimin interlocking dysheme është përdorur kryesisht për gjykatën në natyrë të basketbollit, gjykata në natyrë badminton, tenis në natyrë tavolinë / ping gjykatë Pang, gjykata në natyrë volejboll, gjykata në natyrë tenisi, kopsht shesh lojërash në natyrë, patinazh, pishinë, etj vende.

 • gome Floor

  gome Floor

  Rubber Floor / Flooring është përdorur kryesisht për palestër shtëpie, fëmijët natyrë'S / shesh lojërash, park, dhe peizazhit, këmbë urë, trotuar / trotuarit, pishinë për fëmijët ', etj vende

Shijiazhuang Yichen Sports Kati plastike Co, Ltd, të vendosura në Shijiazhuang zonën e teknologjisë së lartë të zhvillimit, është një ndërmarrje e integruar të prodhimit, kushtonte vetë për rearching dhe zhvillimin, prodhimin, marketingun, instalimi dhe shërbimi për dysheme PVC plastike.

Lexo më shumë

Display i kualifikimit

PPXFDB-Y-0
PPXFDB-Y-1
PPXFDB-Y-2
PVCDBZJBG-Y-0
PVCDBZJBG-Y-1
PVCDBZJBG-Y-2
PVCDBZJ-Y-0
PVCDBZJ-Y-1
PVCDBZJ-Y-2
SYDBZJ-Y-0
SYDBZJ-Y-1
SYDBZJ-Y-2
XJDBZJ-Y-0
XJDBZJ-Y-1
XJDBZJ-Y-2
XJDBZJ-Y-3

Contact Us

 • Shijiazhuang Yichen Sports Kati plastike Co, Ltd
 • Telefon: 0.086-13582031135
 • Telefon: 0086-311-85047332
 • E-mail: yichendiban@163.com
 • Fax: 0086-311-87319236

Hetim Për çmimore

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Latest News

 • Si te zgjidhni sportive plastike kat?
  Si te zgjidhni fl sportive plastike ...

  parket plastike sotëm është një lloj i ri i trupit të lehta materiale dekorative në të gjithë botën. Ajo është shumë popullor ...

 • I cili kompanisë PVC kat sportive është më e mirë?
  I cili kompanisë sport PVC ...

  PVC kat sportive është një lloj i katit të zhvilluar posaçërisht për terren sportiv duke përdorur materiale PVC. Posaçërisht, kjo është pr ...