Rreth Nesh - Shijiazhuang Yichen plastike kat Co, Ltd

Rreth nesh

about01_pic01

Yichen SOPRTS plastike kat CO., LTD

Me besim të mirë dhe cilësi të mirë, ne jemi duke u bërë udhëheqës ndërkombëtar markë e katit plastike.

Shijiazhuang Yichen Sports Kati plastike Co, Ltd, të vendosura në Shijiazhuang zonën e teknologjisë së lartë të zhvillimit, është një ndërmarrje e integruar të prodhimit, kushtonte vetë për rearching dhe zhvillimin, prodhimin, marketingun, instalimi dhe shërbimi për dysheme PVC plastike.

Kompania jonë u gjet në vitin 2006. Ajo është rrit nga shteti dhe enterprisewho pronësi kolektive është krijuar në vitin 1984, një pionier për hulumtimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e parket PVC plastike. Ne kemi vet të pavarur kërkimore dhe zhvillimin e ekipit tonë profesional, që e garantuar udhëheqjen tonë në industrinë kineze plastike PVC dysheme në kaq shumë vite.

Në fillim të themelimit të Yichen, kryesisht ne furnizimin hulumtuar në mënyrë të pavarur dhe të zhvilluar PVC dysheme tonë sportive seri për tonë vendas dhe 

distributor ndërkombëtar dhe kompani inxhinierike, duke marrë reputacion shumë të mirë nga klientët tanë. Në të njëjtën kohë, ne kemi marrë theinnovation si një koncept të zhvillimit, të mbajtur hulumtimin dhe zhvillimin e produkteve të reja. Në vitin 2014, ne kemi nisur një seri të parket komerciale, duke përfshirë seri mermer kokërr parket PVC, UV kopshti seri parket PVC, parket PVC komerciale me mbështetjen densitet etj, duke i dhënë më shumë cilësi të lartë dhe të

Ne kemi kaluar certifikatën e ISO: 9001, ISO14001, BV i Francës, BWF dhe CE, etj Përveç kësaj, ne u bë një anëtar i dhomës së Heber E-komerciale dhe një ndërmarrje e drejtorit integritetin e Dhomës Yanzhao të E-komerciale në vitin 2013 . Dhoma Hebei i e-komerciale është i pari dhoma e eksportit të tregtisë e reklamës në provincën Hebei.

Ne Yichen njerëzit binden frymën e ndërmarrjeve të "sillemi në shoqëri me sinqeritet, të arritur karrierën tonë me anë të besimit, mbijetojnë me cilësi, të zhvilluar me harmoni." Dhe të marrin "Nuk është vetëm mendimi i jashtë sezonit, por jo të tregut off-sezon ; Nuk është vetëm një mendimet e dobëta, por nuk ka treg të dobët "si parim tonë operacion, duke punuar pozitivisht, duke ofruar më shumë produkte të lartë të cilësisë dhe shërbim më të mirë për konsumatorët më shumë. Yichen është zgjedhja juaj e mirë ,. le të punojmë së bashku dhe për të ndërtuar të ardhme më të mirë së bashku.

about_pic02

WhatsApp Online Chat !