I cili kompanisë PVC kat sportive është më e mirë?

PVC kat sportive është një lloj i katit të zhvilluar posaçërisht për terren sportiv duke përdorur materiale PVC. Posaçërisht, ajo është prodhuar nga teknikë shtresë hall ose shtresë calendering, extruding ose teknikë shtyp, në një substrat të vazhdueshëm fletë, duke përdorur PVC dhe rrëshirë ko-polimer si lëndë kryesore të para pastaj shtuar mbushëse, plasticizer, stabilizues, colorant dhe materiale të tjera ndihmëse.

1527819206114288.jpg

Pastaj PVC dysheme sportive cila kompani është më e mirë? Dysheme sportive i Shijiazhuang Yichen Sport plastike kat Co, Ltd ka ngjyra të ndritshme, të qartë model dhe cilësi, shtresa transparente dhe një tipar të mirë të antislip, thithjen shoku, etj parket ka kaluar certifikatën e mbrojtjes së mjedisit, është e gjelbër dhe eko produktet Faqja e-Friendly. Ajo mund të përdoret për vendet me kërkesat e mbrojtjes së mjedisit, të tilla si zonë të trafikut të lartë, si spital, çerdhe, etj Gjithashtu, instalimin e parket PVC-së është shumë i lehtë dhe i përshtatshëm. Vetëm me vetë-leveling konkrete, ajo mund të jetë i instaluar, dhe nuk do të ketë ndotje e madhe zhurma gjatë instalimit.

Shijiazhuang Yichen Sports Kati plastike Co, Ltd, si një prodhues profesional të PVC dysheme sportive, ka kontroll të rreptë të cilësisë dhe të lartë pas shitjes shërbimi, duke siguruar që çdo klient merr një produkt të kualifikuar.

Sigurimi Cilësia e produktit: Produktet tona nuk kanë ndryshim ngjyra (njëjtë grumbull), buzë leshi, lotus buzë fletë, fryrje, trashësi pabarabartë, erë dhe probleme të tjera imperfections. Të gjitha produktet Yichen do të etiketohen me certifikatë të kualifikuar para se të nisej fabrikës. Gjithashtu garanci për vetë produktit është 6 vit (në fund të lartë), 2 vjet për cilësinë e përbashkët. (Me përjashtim të produkteve të përshtatur posaçërisht dhe uljen e cilësisë të shkaktuara nga përdorimi, instalimin, mirëmbajtjen e dobët.)

Produktet kryesore të Shijiazhuang Yichen Sport plastike kat Co, Ltd: Kati plastike, parket PVC, parket sportive, parket seri UV, dysheme homogjene etj. Produktet tona nuk janë të mirëpritur vetëm në tregun e brendshëm, por edhe në tregun e jashtëm. Yichen kat ka reputacion shumë të mirë dhe besim dhe bashkëpunim të mirë me klientët tanë vendas dhe të huaj për cilësinë e produktit, shërbimit dhe pas shitjes shërbimi, etj


Ora Post: Aug-10-2015
WhatsApp Online Chat !