pvc basketboll shtëpie sportive parket india

pvc basketboll shtëpie sportive parket india

Përshkrim i shkurtër:

Place of Origin: Hebei, China (Mainland) Brand Name: YICHEN Model Number: yc-008 Sport: ...


Detail Product

Produkt Tags

Vendi i origjinës:
Hebei, China (Mainland)
Emri Markë:
Yichen
Numri Modeli:
YC-008
Sport:
basketboll
funksioni:
Stabiliteti atrong dhe elasticitetin
Specifikim:
1.5 * 15m
sipërfaqe:
lichi, kokërr net, kokërr rërë, kokërr dru
Ngjyrat:
ngjyra të pastër
trashësi:
4.5mm / 6.0mm
përdorimi:
dysheme të forta druri
Emri i produktit:
pvc basketboll shtëpie sportive parket india
Aplikacion:
shtëpie sportive, zyra, banesa etj
Certifikata:
ISO9001: 2000 ISO14001: 2004 EN14904 (France Labosport)
Mbështetur:
mbështetjen e butë, mbështetjen e ngurta

Packaging & dorëzimit

detajet Paketimi
Koha e dërgimit
brenda 7 ditëve pas marrë pagesën

pvc basketboll shtëpie sportive parket india
 
 
Product Description
parket druri të ngurta                                                                       

Struktura e parket PVC:

Përparësitë:

1. Made e materiale dhe mjedisit produkteve virgjër konservimit: fletë myk-rezistencës dhe përpunimit teknik antibacterial.

2. PVC one-off e produkteve veshja thikë

3. 100% i pastër PVC pallto veshin-rezistente, kështu që ka jetën më të gjatë në produktet congeneric.

4. Periudha e garancisë Cilësia është gjashtë vjet dhe jeta shërbimi është sa kohë që dhjetë vjet.

5. Lëvizshmëria e mirë, anti-plakje, ujë dëshmi, Fireproof, rrëshqitje-parandalimi, dhe të jenë në gjendje për të duruar Acid & alkali.

6. Të lehtë instalimin dhe mirëmbajtjen.

Për një standard të madhësisë badminton gjykatës Specifikimi:

Gjerësia e Single Roll 1.5 / 1.8
Gjatësia e Roll 15m
Surface Pattern dru Pattern
Trashësia e veshin-rezistonin Coat 1.5mm
Trashësia totale 4.5mm
Total Gjatësia & Gjerësia e Gjykatës kufitare 28mX15m
Gjatësia e përgjithshme & Gjerësia e katit 40.8mX22.2m
Fushat totale të katit 906 m²

 

 

 

fotografitë e projektit:

  

 

 

 

 

 
Packaging & Shipping

Paketimi: me tub letre brenda dhe ujit-provë kraft mbulon rreth

 

Kohë për dorëzim: ne mund të librit hapësirën anijeve brenda 15 ditëve pas pagesave të plota

termi pagesës: 100% T / T

 

 

Shërbimet tona

 

mostrat:

 

 

Duke parë beson se, në qoftë se ju shihni mostrat tona, unë mendoj se ju do të jenë të kënaqur me ta.

Unë kam dy metoda për ju që të zgjidhni nga:

1. Ju mund të caktojë bashkëpunuar kompaninë tuaj Ndërkombëtare Express në vendin tuaj për të shkoj të marr mallrat.

 

2. Ne mund të konsultohet me shprehin ndërkombëtar në Kinë për të transportuar për ju dhe ne do të zgjedhin një më të lirë dhe të ju tregojnë se sa do të kushtojë ju.

 

 

 

kompania e Informacionit

 

1) Futja:

 

 Shijiazhuang  Yichen Sports Kati plastike  Co, Ltd  is a specialized supplier of floor covering, dealing in sales, installation 

dhe pas shitjes shërbimi i katit PVC plastike. Kompania jonë furnizon larmi të madhe të mallrave të cilat janë të ndara lartë, të mesëm, 

dhe notat e ulëta, duke përfshirë Pure Color parket PVC roll, kati modelit gur, fletë embossed PVC apo kodrina, gome

 parket, parket Emery, dysheme antistatike, dysheme epoxy, veshin-rezistonin dysheme dhe kështu me radhë. Ne mund të sigurojmë 

shtrimin dhe instalimin e vetë-leveling si dhe terrene sportive plastike, nëse keni nevojë.

 

 

(2) i aplikimit:

 

Katet plastike PVC mund të aplikohet në vende të trajnimit, të tilla si muze badminton, tavolinë muze tenisi, sallë volejboll, 

sallë basketboll, hendboll muze dhe vende të tjera të konkurrencës. Ato janë përdorur edhe në vende publike palestër, palestër, studio valle,

 shkolla, dhoma multi-funksionale, kopshte, pajisje sportive dyqane, zyra, qendra tregtare, spitale, hotele .factories dhe të tjera 

 
FAQ

Sinqerisht shpresoj se ne mund të ndërtojmë një marrëdhënie shumë të qëndrueshme afat-gjatë të bashkëpunimit me kompaninë tuaj me famë.

Çfarëdo pyetjeje, pls contact me on-line ose e-mail.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !